WhatsApp Sipariş

Güvenlik Politikası

Güvenlik Politikası

Ceylin Gold, ürün alışverişlerinde uluslararası standart olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) kullanır. Yolla kredi kartı ve banka bilgileniriz gizlenerek (VPOS – Virtual Point Of Sale) gönderilir ve 3. Şahısların bu bilgilere ulaşması engellenir.

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

Ceylin Gold, alışverişlerinizde SSL sertifikası kullanarak kredi kartı bilgilerinizi güvence altına alır. Siparişlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde oluşturulması temel hedeftir. Bu kapsamda kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenir.

SSL bağlantısının aktif olduğunu kontrol etmek için ödeme ekranındayken adres çubuğunda bulunan kilidin yeşil olup olmadığını kontrol ederek anlayabilirsiniz.

Standart Güvenlik Duvarları

Güvenlik duvarları Ceylin Gold sunucularında bulunan bilgilerin güvenlik altına alınması ve 3. Kişilerden korunması amacı taşır. SSL sertifikası ve güvenlik duvarları birlikte çalışırken kişisel verilerinizi güvence altına alır.

Site İçi Veri Güvenliği

Güvenli ortamlarda gerçekleştirilen işlemler için kişisel verileriniz ve kredi kartı bilgilerinizi bankanız dışında hiçbir kurum ya da kuruluş öğrenemez. Ödeme ekranında bankanızın Sanal Pos’u üzerinden işlem yapılır ve ödemenin başarılı olup olmadığı Ceylin Gold’a bildirilir. Bilgileriniz herhangi bir şekilde kullanılamamakta ve aktarılamamaktadır. İşlemler gerçekleşirken aktarılan kart bilgilerinin kesinlikle paylaşılması söz konusu değildir.

QR kodu

Ayarlar

Paylaş

Menü

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç