İade Politikası

İade Politikası

Satın aldığınız ürün ve hizmetlerle alakalı yaşadığınız memnun kalmama durumunda satın aldığınız ürünün tesliminden itibaren 14 gün içerisinde para iadesi veya değişiklik için bize ulaşabilirsiniz. İade için bize telefon veya e-posta yolu ile ulaşmanız mümkündür.

İade talebi alındıktan hemen sonra ürün/hizmetlerin iade koşullarına uygun bir şekilde değerlendirilmesi sağlanır. Ürün/hizmetlerin iadesi için kullanılacak kargo firması Ceylin Gold’un anlaşmalı olduğu kargo firmasıdır.

İade işlemleri için ürün/hizmetin orijinal ambalajında ve zarar görmemiş bir şekilde faturası ile birlikte Ceylin Gold’a ulaştırılması gerekir.

İadenin gerçekleşmesinden sonraki 7 gün içerisinde ödeme yapılan kart/hesaba ürün/hizmet bedelinin iadesi gerçekleştirilir. Sürenin uzaması banka prosedürlerine bağlı olarak değişmektedir.

Genel İade Koşulları

  1. İadelerin yapılması esnasında ürünün orijinalinde olduğu gibi iade edilmesi gerekir,
  2. Orijinalliğini kaybetmiş ve yeniden satılması mümkün olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmez,
  3. İade edilecek ürünlerin belirtilen süreler içerisinde anlaşmalı olunan kargo firması vasıtası ile gönderilmesi şarttır,

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Sipariş edilen ürün/hizmetin teslim edilmesi anında eksiksiz ve sağlam olmasına önem verilmelidir. Faturası veya sevk irsaliyesi ile teslim alınan ürünlerin bu belgeler ile iade edilebileceği açıktır.

Kargo yetkilisinden eksiksiz ve sağlam ürün/hizmet aldığınıza dair imza alacaktır. İmza öncesinde bir hasar veya kırık olması durumunda kargo yetkilisinin tutanak tutmasını istemelisiniz. Böylelikle ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Teslim anında fark edilmeyen hasarları fotoğraflayarak Ceylin Gold’a bildirmeniz durumunda iade işlemleri gerçekleştirilebilir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişlerinizle ilgili eksik veya yanlış ürün gelmesi durumunda ürünü teslim almadan iade etmelisiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için 0 850 305 93 18 numaralı hattı arayabilirsiniz.

İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ceylin Gold İmitasyon
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?